Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39852
Stary 14.01.2011, 16:29
gianbuffon napisał(a):Wyświetl post
http://en.wikipedia.org/wiki/Maor_Melikson
Wiarygodne źródło to nie jest, ale...
To ja zmieniłem, żebyś się jarał
Oby Melikson do nas przyszedł, ma papiery na grę. Będzie naszym dużym wzmocnieniem. Zakupienie Meliksona pewnie świadczy o tym, że Dwaliszwiliego już nie kupimy, albo zakontraktujemy go, po czym wypożyczymy na pół roku bądź wykupimy za nieco mniejsze pieniądze. Dobra jest wiadomość, że Melikson pali się do wyjazdu, a jak wiadomo z niewolnika nie ma pracownika, więc jest coraz bliżej tego transferu. Jak Melikson będzie u nas, to będzie to oznaczało, że jednak pieniądze są na transfery, a nie tak jak malkontenci sądzili, że ich nie ma.

Kowalewski w Wiśle mógłby być dobrym rozwiązaniem, ale taką decyzję trzeba 100 razy przemyśleć. Ma już 33 lata i może niekoniecznie jest taki fantastyczny pomimo tego, że grał w dużo mocniejszej lidze rosyjskiej.

Wystarczy teraz kupić napastnika, najlepiej byłoby dwóch, jednak Wisła musi wydawać efektywnie, bo my potrzebujemy tej LM w celu dalszego rozwoju drużyny. Sprowadzenie Meliksona to jedno, kolejny powinien być napastnik i bramkarz. Obrońcą może jest ten Ghanijczyk, o którym była mowa 2 tygodnie temu.
Odpowiedz cytując