Wyświetl pojedynczy post
rafkur
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16901
Stary 14.01.2011, 16:12
kot napisał(a):Wyświetl post

Ps. a tutaj przedstawiam link do najpiękniejszego stadionu narodowego Maroko, który prawdopodobnie dla krytyków naszego stadionu, jest także wyżej w ich rankingu wrażliwości estetycznej kibica :
http://stadiony.net/aktualnosci/2011...szego_stadionu
Wypaśny ))


Co do naszego to już nie chce mi się pisać po raz 20 ale napiszę. Mnie sam stadion się np podoba. Tzn podoba mi się jego bryła którą psuje tragiczne wykonanie. Jest to oczywiście zaj... mankament ale do usunięcia ( pytanie czy w tym stuleciu?). Co do środka i widoczności to krytykować może to tylko ktoś kto tam nigdy nie był. Środek jest moim zdaniem niezły.
A wypowiedzi na temat hali to chyba lekko przedwczesne bo pewnie w 90% przypadków bazujące na zdjęciu projektu o rozmiarze wyświetlacza w telefonie.
Odpowiedz cytując