kot napisał(a):

Wypaśny ))
Co do naszego to już nie chce mi się pisać po raz 20 ale napiszę. Mnie sam stadion się np podoba. Tzn podoba mi się jego bryła którą psuje tragiczne wykonanie. Jest to oczywiście zaj... mankament ale do usunięcia ( pytanie czy w tym stuleciu?). Co do środka i widoczności to krytykować może to tylko ktoś kto tam nigdy nie był. Środek jest moim zdaniem niezły.
A wypowiedzi na temat hali to chyba lekko przedwczesne bo pewnie w 90% przypadków bazujące na zdjęciu projektu o rozmiarze wyświetlacza w telefonie.