Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
 
 
Od: 05.2004
Skąd: od siebie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39848
Stary 14.01.2011, 16:05
Gdy dostawaliśmy kary za wszelkie antyJude ,,ekscesy" zawsze się wkurzaliśmy i mówiliśmy, że to odwieczna nasza krakowska tradycja my jesteśmy psy oni żydy i nic to z antysemityzmem nie ma wspólnego. Jak widać dal niektórych to jednak nie jest to oczywiste. Niektórzy chcą uwodnić że jednak jest inaczej. Powtórzę to co wcześniej pisał flamengista bany czekają.

a tak na marginesie na kosza chodziliście i tam wam nie przeszkadzało.
Odpowiedz cytując