|
Gdy dostawaliśmy kary za wszelkie antyJude ,,ekscesy" zawsze się wkurzaliśmy i mówiliśmy, że to odwieczna nasza krakowska tradycja my jesteśmy psy oni żydy i nic to z antysemityzmem nie ma wspólnego. Jak widać dal niektórych to jednak nie jest to oczywiste. Niektórzy chcą uwodnić że jednak jest inaczej. Powtórzę to co wcześniej pisał flamengista bany czekają.
a tak na marginesie na kosza chodziliście i tam wam nie przeszkadzało.
|