Wyświetl pojedynczy post
WhiteStarDvisionTheBest
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39847
Stary 14.01.2011, 16:05
na tym filmiku chłopak jest niesamowity,a już pierwsza asysta z kosmosu

Oczywiście gówno się znam..ale kurcze..warto nawet ten milion euro na Niego wydać,bo może odejść potem z Wisły za podobną sumę co Marcelo..a przecież to grać ofensywny a za nich płaci się więcej..
Odpowiedz cytując