na tym filmiku chłopak jest niesamowity,a już pierwsza asysta z kosmosu
Oczywiście gówno się znam..ale kurcze..warto nawet ten milion euro na Niego wydać,bo może odejść potem z Wisły za podobną sumę co Marcelo..a przecież to grać ofensywny a za nich płaci się więcej..