Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39840
Stary 14.01.2011, 15:44
Ja mam nadzieję, że ów Izraelczyk przyjdzie, bo może być wzmocnieniem drużyny. To się liczy, a nie jakieś osobiste fanaberie niektórych trylogitów mieniących się kibicami.
Tępiciel inkwizycji
Odpowiedz cytując