Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Lemur
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
39840
14.01.2011, 15:44
Ja mam nadzieję, że ów Izraelczyk przyjdzie, bo może być wzmocnieniem drużyny. To się liczy, a nie jakieś osobiste fanaberie niektórych trylogitów mieniących się kibicami.
Tępiciel inkwizycji
Lemur
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Lemur
Znajdź inne posty napisane przez Lemur