Uran235, raczej marne szanse, aby do nas przyszedł Niemiec, tym bardziej Anglik. Jedynie wysoka pensja by ich mogła przekonać, ale zarząd chyba nie jest na tyle głupi, żeby robić komin płacowy.
Choć przyznam, że takiego Lallanę chętnie bym widział w Wiśle
