Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8736
Stary 14.01.2011, 15:42
Uran235, raczej marne szanse, aby do nas przyszedł Niemiec, tym bardziej Anglik. Jedynie wysoka pensja by ich mogła przekonać, ale zarząd chyba nie jest na tyle głupi, żeby robić komin płacowy.
Choć przyznam, że takiego Lallanę chętnie bym widział w Wiśle
Odpowiedz cytując