Niema co narzekać...byle ją wybudowali od A do Z w miarę krótkim okresie czasu.. W moim odczuciu bryła strasznie toporna ale w końcu w Krakowie wszystkie projekty muszą być toporne

co tradycja to tradycja albo poprostu Kraków chce być wizytówką brutalizmu światowego

... Mimo wszystko cieszę się że w końcu projekt jest i w możliwie niedługim czasie będzie hala

bo niestety stadionu ukończonego w 100% to ja już chyba nie ujrzę, tym bardziej że Krakowski PiS chce odebrania środków przeznaczonych na dokończenie stadionu pod inne inwestycje.. takie jest życie- Kraków jest piękny- Ale zarządzający tym miastem są ludzie niekompetentni...