Siemion napisał(a):

Oczywiście, że to bardzo ciekawy zawodnik. Kreatywny, ma inteligentne i widowiskowe zagrania, jest ruchliwy. Na ściąganie takich zawodników powinniśmy jako kibice dać klubowi zielone światło.
A tutaj taka ciekawostka, nie wiem czy było o tym:
Zanim izraelskie media podały informację o przerwaniu negocjacji transferowych, menadżer piłkarza mówił: - Na razie nie chcę komentować sprawy. Mój zawodnik byłby zainteresowany przenosinami do Polski, bo jego ojciec pochodzi z tego kraju. Rekomendacje? To jeden z najlepszych piłkarzy w Izraelu, do tego ma polski paszport.
|
Dziwne że Smuda nie widzi takich piłkarzy
Mnie interesuje co będzie dalej czy w następnym tygodniu podpiszemy tego Obrońce z Afryka i ściągniemy tego Izraelczyka o to mi chodzi żeby jak najszybciej ich zgrywać bo każdy widział jak było w jesienni ;/