Wyświetl pojedynczy post
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39838
Stary 14.01.2011, 15:25
Siemion napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że to bardzo ciekawy zawodnik. Kreatywny, ma inteligentne i widowiskowe zagrania, jest ruchliwy. Na ściąganie takich zawodników powinniśmy jako kibice dać klubowi zielone światło.

A tutaj taka ciekawostka, nie wiem czy było o tym:

Zanim izraelskie media podały informację o przerwaniu negocjacji transferowych, menadżer piłkarza mówił: - Na razie nie chcę komentować sprawy. Mój zawodnik byłby zainteresowany przenosinami do Polski, bo jego ojciec pochodzi z tego kraju. Rekomendacje? To jeden z najlepszych piłkarzy w Izraelu, do tego ma polski paszport.

Dziwne że Smuda nie widzi takich piłkarzy

Mnie interesuje co będzie dalej czy w następnym tygodniu podpiszemy tego Obrońce z Afryka i ściągniemy tego Izraelczyka o to mi chodzi żeby jak najszybciej ich zgrywać bo każdy widział jak było w jesienni ;/
Ostatnio edytowane przez Teqcontroller : 14.01.2011 o godz. 15:30.
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując