Arapaho napisał(a):

K....wa spisek- nasi piloci z forum lotniczego juz rok temu czyli 3 miesiące przed wypadkiem wiedzieli że do niego dojdzie. Są lepsi od ruskich bo ci wiedzieli że wina pilotów juz 10.04.2010 - godzinę po katastrofie
Chłopie skończ -wstydu oszczędź.
|
Ale dlaczego ma skończyć? Bo powołuje się na niewygodne dla przyjętej tezy opinie?
Jak dla mnie, to wypowiedzi z tego zalinkowanego forum są znacznie bardzie godne analizy i poświęcenia uwagi, niż cały ten obecny medialny bełkot różnej maści mędrków i pseudoekspertów.
A doszukiwanie się spisku w ostrzeżeniach pilotów-PRAKTYKÓW dotyczących systemu szkolenia, czy zupełnego braku wniosków po katastrofie CESNY to lekka przesada.