Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#390
Stary 14.01.2011, 15:22
Arapaho napisał(a):Wyświetl post
K....wa spisek- nasi piloci z forum lotniczego juz rok temu czyli 3 miesiące przed wypadkiem wiedzieli że do niego dojdzie. Są lepsi od ruskich bo ci wiedzieli że wina pilotów juz 10.04.2010 - godzinę po katastrofie
Chłopie skończ -wstydu oszczędź.
Ale dlaczego ma skończyć? Bo powołuje się na niewygodne dla przyjętej tezy opinie?
Jak dla mnie, to wypowiedzi z tego zalinkowanego forum są znacznie bardzie godne analizy i poświęcenia uwagi, niż cały ten obecny medialny bełkot różnej maści mędrków i pseudoekspertów.

A doszukiwanie się spisku w ostrzeżeniach pilotów-PRAKTYKÓW dotyczących systemu szkolenia, czy zupełnego braku wniosków po katastrofie CESNY to lekka przesada.
Odpowiedz cytując