Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Kołek
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Przemyśl/Kraków (26)
Offline
#
20332
14.01.2011, 15:03
mic
napisał(a):
Bedzie sie dalo teraz wziac fakture Vat na paragon wystawiony w grudniu tamtego roku ?
na osobe prywatna mozna otrzymac FA do 30 dni natomiast na działalność do 7 dni, tak jest wszedzie
Kołek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Kołek
Znajdź inne posty napisane przez Kołek