Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39835
Stary 14.01.2011, 14:46
fanfan napisał(a):Wyświetl post
doświadczony, twardy , zdecydowany i nikt mu nie podskoczy , będzie trzymał całą obronę w ryzach - ktoś taki jest nam potrzebny.
Zgadzam się z tym, ktoś tak jest potrzebny w bramce, myślę że Chavez, Bunoza, Cikosz zaczęli by trochę lepiej grać gdyby mieli za sobą łysego gościa niż uśmiechniętego Jovanica.

Tak jak napisałem nie ma innych kandydatów, brać Kowalewskiego bo zostanie z samym Jovaniciem to sytuacja ekstremalna. Mając na uwadze nasze cyrki z bramkarzami niech podpisują tego Kowalewskiego jak najszybciej.

edit: Do postu poniżej, okazało się że ten gościu nic nie wie o jakich kol wiek ofertach z Polski, a sam chce grać w Rosji.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 14.01.2011 o godz. 15:00.
Odpowiedz cytując