fanfan napisał(a):

|
doświadczony, twardy , zdecydowany i nikt mu nie podskoczy , będzie trzymał całą obronę w ryzach - ktoś taki jest nam potrzebny.
|
Zgadzam się z tym, ktoś tak jest potrzebny w bramce,
myślę że Chavez, Bunoza, Cikosz zaczęli by trochę lepiej grać gdyby mieli za sobą łysego gościa niż uśmiechniętego Jovanica.
Tak jak napisałem nie ma innych kandydatów, brać Kowalewskiego bo zostanie z samym Jovaniciem to sytuacja ekstremalna. Mając na uwadze nasze cyrki z bramkarzami niech podpisują tego Kowalewskiego jak najszybciej.
edit: Do postu poniżej, okazało się że ten gościu nic nie wie o jakich kol wiek ofertach z Polski, a sam chce grać w Rosji.