Flamengista muszę Cię pochwalić za interwencję.
Ludzie kim Wy jesteście? Kibicami Wisły czy jeb...mi antysemitami

? Nienawiść do Pasiaków owładneła Wami zupełnie! Jak można czepiać się dobrego zawodnika który chce u nas grać? Chu..mnie obchodzi w co wierzy, ważne jak pomoże Wiśle.
TAK dla MELIKSONA