Wyświetl pojedynczy post
jason wiślak
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: ...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39834
Stary 14.01.2011, 14:07
Flamengista muszę Cię pochwalić za interwencję.

Ludzie kim Wy jesteście? Kibicami Wisły czy jeb...mi antysemitami? Nienawiść do Pasiaków owładneła Wami zupełnie! Jak można czepiać się dobrego zawodnika który chce u nas grać? Chu..mnie obchodzi w co wierzy, ważne jak pomoże Wiśle.

TAK dla MELIKSONA
Odpowiedz cytując