Tak tu na forum zawsze było nie ma źle są źle, mówią o transferach źle nie mówią też źle
Dla mnie ten zawodnik jest dość wątpliwy za dużo mediów przy tym buczy.
Ponieważ nikt nic nie mówi o obrońcy i wysokim napastniku takich 2 graczy będziemy mieli do końca okna
Przy każdej rewelacji trzeba brać pod uwagę że Wisła ma sama na siebie zarabiać nie ma bogatego sponsora więc kasa z Brożków idzie nie na piłkarzy tylko na klub.