Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39833
Stary 14.01.2011, 13:59
Tak tu na forum zawsze było nie ma źle są źle, mówią o transferach źle nie mówią też źle

Dla mnie ten zawodnik jest dość wątpliwy za dużo mediów przy tym buczy.

Ponieważ nikt nic nie mówi o obrońcy i wysokim napastniku takich 2 graczy będziemy mieli do końca okna

Przy każdej rewelacji trzeba brać pod uwagę że Wisła ma sama na siebie zarabiać nie ma bogatego sponsora więc kasa z Brożków idzie nie na piłkarzy tylko na klub.
Odpowiedz cytując