Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39832
Stary 14.01.2011, 13:59
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Kowalewski nie bez powodów nie może sobie znaleźć dobrego klubu... jest po prostu słaby, a już apogeum słabej gry pokazał w Rosji... aż go pogonili... jak dla mnie nieudacznik, który odcina kupony od sławy... wiadomo reprezentant Polski, były zawodnik Spartaka i Szachtara, ale co z tego? jest w nim choć 50 % tego co pokazywał 7 lat temu? NIE. Po co przepłacać i kupować kogoś kto jest klasy Pawełka albo nawet gorszej? Pokazuje to bezsilność w poszukiwaniu dobrego bramkarza przez nasz zarząd jeżeli tym zawodnikiem się rzeczywiście interesujemy...
Z Doniecka przepędzony jak coś poważniej zaczęli grać a Kowalewski został zastąpiony przez średniego Pletikose. W Spartaku też szału nie było,ale tragedii też nie. Zdarzały mu się mecze gdzie wybraniał wszystko ale także i takie, gdzie podanie po ziemi przez obrońcę mogło skończyć się bramką. I co istotne,gość miał niemalże permanentne problemy z bronieniem rzutów wolnych. I jeszcze jeden znak formowy, jak już złapie piłe po silnym uderzeniu to wypluje. W niczym lepszy od Pawełka ani Jovanica nie jest. Nie rozumiem zainteresowania jego osobą.

Fenomen tego słabego bramkarza polega na tym,że swego czasu grał długo w Szachtarze, tworzyły się legendy jaki on to super i ile kasy dostaje. Przyszło co do czego to chłopa się pozbyli, poszedł do mocnego Spartaka, a tu co mecz to w TV i wiara patrzy i ocenia. Jego problemy z znalezieniem klubu nie są przypadkowe i nie są spiskiem świata menagerskiego. On jest słaby.
Zwyczajnie.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując