Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7816
Stary 14.01.2011, 13:55
flamengista zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości. Mi i myślę że większości osób, które posiadają jakikolwiek kręgosłup moralny też byłoby najzwyczajniej wstyd. Wydaje mi się nawet że po drugiej stronie Błoń by się znalazło kilka osób którym takie "utrzymanie" jest nie w smak.

Pytanie tylko co wyniknie z takiej burzy medialnej? Chciałbym się mylić ale wydaje mi się że niestety nic... Przecież pismaki nie przestaną pisać w gazetach o Cracovii, Canal + nie przestanie pokazywać ich meczy i można by tak wymieniać jeszcze dużo. Jedno weszło które obsmarowuje ( po równi każdego) nie będzie mieć tak dużej siły przebicia żeby inni poszli za nimi.

edytka: kolega wyżej chyba fora pomylił ...?
Powód: bo tak..
Ostatnio edytowane przez przemo : 14.01.2011 o godz. 14:00.
Odpowiedz cytując