Wyświetl pojedynczy post
Donki
Banita
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39831
Stary 14.01.2011, 13:54
nie rozumie was ludzie !
Nie ma transferów - płacz
moze przyjsc Melikson - płacz, bo to pomocnika, który podobno nie jest nam potrzebny.
Ludzie ogarnijcie sie !!
Odpowiedz cytując