Wyświetl pojedynczy post
Pyniu85
Member
 
Od: 12.2010
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39830
Stary 14.01.2011, 13:48
tomasz_19 napisał(a):Wyświetl post
Kowalewski nie bez powodów nie może sobie znaleźć dobrego klubu... jest po prostu słaby, a już apogeum słabej gry pokazał w Rosji... aż go pogonili... jak dla mnie nieudacznik, który odcina kupony od sławy... wiadomo reprezentant Polski, były zawodnik Spartaka i Szachtara, ale co z tego? jest w nim choć 50 % tego co pokazywał 7 lat temu? NIE. Po co przepłacać i kupować kogoś kto jest klasy Pawełka albo nawet gorszej? Pokazuje to bezsilność w poszukiwaniu dobrego bramkarza przez nasz zarząd jeżeli tym zawodnikiem się rzeczywiście interesujemy...
Po pierwsze Kowalewskiego nie trzeba kupować, po drugie mimo wszystko Kowalewski jest obecnie solidnym, znanym, dostępnym dla Wisły bramkarzem z kartą na ręku, umowa może byc podpisana nawet na pół roku. W sytuacji gdy priorytetami są wzmocnienia na innych pozycjach to mogłoby być dobrym posunięciem zarządu.
Po drugie piszesz ze osiągnął apogeum swej słabej formy...owszem w nowosybirsku nie wzniósł się wysoko ale grając w Moskwie chyba raczej nie dołował...
Ostatnio edytowane przez Pyniu85 : 14.01.2011 o godz. 13:50.
Odpowiedz cytując