ceero napisał(a):

za antygermanizm też jest ban czy tylko Żydzi mają specjalne względy?
Nie po.......ilo wam sie coś czasami? To jest forum kibicowskie a nie gazety wyborczej.
Dla wielu osób paragraf aryjski w statucie Wisły dalej obowiązuje i jest częścią historii.
Tolerancja i poprawność polityczna to po drugiej stronie błoń raczej,
I czy moderatorzy na tym forum nie powinni być kibicami Wisły?
Ztcw to pan flamengalista z powodu słabych transferów nie kupi już karnetu na Wisłe. Wiec staje się zwykłym krzykaczem internetowym, ewentualnie co najwyżej sympatykiem a nie kibicem.
|
jak słusznie zauważyłeś dla wielu osób co oznacza że nie dla wszystkich
"jest częścią historii" - właśnie historii
nie teraźniejszości