Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1975
Stary 14.01.2011, 13:02
tofik napisał(a):Wyświetl post
Że do Arki Kowalewski nie przeszedł oczywiście rozumiem
Ale to jest leszcz straszny i szuka ostatniego w karierze frajera który mu dobrze zapłaci. Po pół roku go kopną w dupkę albo będzie musiał w nocy uciekać z miasta
Zgadzam się, ale niestety tym frajerem możemy być my.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując