Wyświetl pojedynczy post
enzo
Senior Member
 
 
Od: 02.2005
Skąd: spod budki z piwem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2336
Stary 14.01.2011, 12:57
ceero napisał(a):Wyświetl post
za antygermanizm też jest ban czy tylko Żydzi mają specjalne względy?
Nie po.......ilo wam sie coś czasami? To jest forum kibicowskie a nie gazety wyborczej.
Dla wielu osób paragraf aryjski w statucie Wisły dalej obowiązuje i jest częścią historii.
Tolerancja i poprawność polityczna to po drugiej stronie błoń raczej,

I czy moderatorzy na tym forum nie powinni być kibicami Wisły?
Ztcw to pan flamengalista z powodu słabych transferów nie kupi już karnetu na Wisłe. Wiec staje się zwykłym krzykaczem internetowym, ewentualnie co najwyżej sympatykiem a nie kibicem.
Równie dobrze moderatorem mógłby być tak na dobrą sprawę kibic Amiki, Legii albo i osoba, która Wisłę ogląda wyłącznie przed telewizorem. Co to ma w ogóle do rzeczy, jakie poglądy wyznaje flamengista? To jest jego prywatna sprawa i ma zarazem pełne prawo do wygłaszania swoich opinii na tej samej zasadzie, jak każdy inny użytkownik. Skoro ponadto flamengista dobrze wywiązuje się ze swojej funkcji moderatora i spełnia założenia administratorów tego portalu - to o co chodzi? Nie kibice go mają chyba rozliczać?

A fakt, że akurat on wlepił (jak sam napisał) dwa bany w temacie transferowym, za przesadzone teksty na temat Meliksona, uważam za działanie absolutnie słuszne. To jest mimo wszystko poczytne forum publiczne - nie mam zresztą zamiaru (zapewne nie tylko ja) czytać w jutrzejszej prasie informacji na temat wiślackiego antysemityzmu, antysyjonizmu, rasizmu i cholera wie, czego jeszcze... Takie i w tej formie wylewane żale naprawdę nie nadają się do publikacji.

P!
Odpowiedz cytując