Wyświetl pojedynczy post
John1906
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2335
Stary 14.01.2011, 12:49
zim zum napisał(a):Wyświetl post
a czy napisanie tekstu "lepiej żeby ten Żyd u nas nie grał" jest antysemityzmem ?
Dla mnie nie

Niektórzy chyba za dużo wybiórczej czytają i wszędzie widzą antysemityzm
Powód: GW
Ostatnio edytowane przez John1906 : 14.01.2011 o godz. 12:51.
W naszych sercach nie ma litości.
Odpowiedz cytując