|
Pan Flamengista zaraz skasuje posta i dostaniesz punkty karne za....przekleństwa. Ja coś takiego miałem, a nie użyłem nawet jednego obraźliwego słowa. To jest gość, któremu pewnie nie idzie w życiu to jako moderator chce się spełnić i pokazać jaki jest świetny.
|