|
Kowalewski nie bez powodów nie może sobie znaleźć dobrego klubu... jest po prostu słaby, a już apogeum słabej gry pokazał w Rosji... aż go pogonili... jak dla mnie nieudacznik, który odcina kupony od sławy... wiadomo reprezentant Polski, były zawodnik Spartaka i Szachtara, ale co z tego? jest w nim choć 50 % tego co pokazywał 7 lat temu? NIE. Po co przepłacać i kupować kogoś kto jest klasy Pawełka albo nawet gorszej? Pokazuje to bezsilność w poszukiwaniu dobrego bramkarza przez nasz zarząd jeżeli tym zawodnikiem się rzeczywiście interesujemy...
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
|