|
Oglądałem wczoraj tematy dnia w których mówiono na temat budżetu Krakowa. Wspaniała pani prowadząca powiedziała opierając się na komentarzach w internecie że może warto część pieniędzy ze stadionu Wisły przeznaczyć na inne cele. Następnie były kandydat na prezydenta pan Duda powiedział że to skandal że tyle pieniędzy w budżecie na 2011 jest zapisanych na stadion. Oglądając i słuchając tego wczoraj myślałem że rozniosę telewizor.
|