Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
39816
14.01.2011, 09:29
Z doświadczenia wiem, że jak jednego dnia był blisko a drugiego daleko to taki transfer nie wypala.
Liczyłem że na tą pozycję sprowadzimy kogoś już ogranego w lidze holenderskiej chociażby Anouar Hadouir. którego nazwisko przewijało się w mediach.
westersyl