Wyświetl pojedynczy post
Feniks1983
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: Siemianowice Śląskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39814
Stary 14.01.2011, 09:02
Lucas.B napisał(a):Wyświetl post
Ewentualne przyjście Izraelczyka związane jest (moim zdaniem) z odejściem Małeckiego żeby nie było tak różowo.
Moge Cie prosic jesli nie jest to duzym problemem o zrodlo z ktorego masz taka wiedze?


Co do Meliksona. Jesli faktycznie mamy przejsc na 4-3-3 to nie jest to kupowanie na zasadzie zapelninie ponoc juz obsadzonych pozycji tylko jest to kupowanie pod konkretna taktyke i spowodowanie zeby byla walka i konkurencja. W tym systemie jest trzech srodkowych pomocnikow (2-och defendywnych i jeden ofensywny lub na odwrot, 2-och ofensywnych i jeden defensywny). Przy zalozeniu ze Wilk i Sobol to dwaj defensywni to ofensywnych mamy jak sie nie myle 3 zawodnikow (Gargula, Boukhari i Jirsak) wiec ten 4 jest jak najbardziej na miejscu jesli chodzi o zakup.
Odpowiedz cytując