Lucas.B napisał(a):

|
Ewentualne przyjście Izraelczyka związane jest (moim zdaniem) z odejściem Małeckiego żeby nie było tak różowo.
|
Moge Cie prosic jesli nie jest to duzym problemem o zrodlo z ktorego masz taka wiedze?
Co do Meliksona. Jesli faktycznie mamy przejsc na 4-3-3 to nie jest to kupowanie na zasadzie zapelninie ponoc juz obsadzonych pozycji tylko jest to kupowanie pod konkretna taktyke i spowodowanie zeby byla walka i konkurencja. W tym systemie jest trzech srodkowych pomocnikow (2-och defendywnych i jeden ofensywny lub na odwrot, 2-och ofensywnych i jeden defensywny). Przy zalozeniu ze Wilk i Sobol to dwaj defensywni to ofensywnych mamy jak sie nie myle 3 zawodnikow (Gargula, Boukhari i Jirsak) wiec ten 4 jest jak najbardziej na miejscu jesli chodzi o zakup.