Wyświetl pojedynczy post
Uran235
Senior Member
 
Od: 08.2005
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39809
Stary 14.01.2011, 08:06
WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):Wyświetl post
Szczegol, ze Kosa to byl typowy lewy pomocnik, tak bardzo lewy jak lewy moze byc tylko lewy pomocnik. To ze ktos rzucal go na prawo, zawsze bylo dla mnie niepojete.
A czy ja mówię, że nie był lewy? Ale podczas ostatniej przygody z Wisłą grał na prawej pomocy i się tam sprawdzał. Ostatni gracz na tej pozycji w Wiśle, od którego gry nie bolały zęby. Małecki też jest lewy, ale na prawej pomocy nie powinien grać nie dlatego, że jest lewy, tylko dlatego, że się tam nie sprawdza.
Odpowiedz cytując