WIELKI_CZŁOWIEK napisał(a):

|
Szczegol, ze Kosa to byl typowy lewy pomocnik, tak bardzo lewy jak lewy moze byc tylko lewy pomocnik. To ze ktos rzucal go na prawo, zawsze bylo dla mnie niepojete.
|
A czy ja mówię, że nie był lewy? Ale podczas ostatniej przygody z Wisłą grał na prawej pomocy i się tam sprawdzał. Ostatni gracz na tej pozycji w Wiśle, od którego gry nie bolały zęby. Małecki też jest lewy, ale na prawej pomocy nie powinien grać nie dlatego, że jest lewy, tylko dlatego, że się tam nie sprawdza.