|
Ewentualne przyjście Izraelczyka związane jest (moim zdaniem) z odejściem Małeckiego żeby nie było tak różowo.
Ciekawie wygląda nasza kadra teraz: mamy 2 bramkarzy i dalej : Cikos, Chavez, Rios, Żurawski (koniec kariery), Branco, Kebab, Sobol - koniec kontraktów w czerwcu - następnie Łobodziński, Jirsak - wieczni rezerwowi, Garguła i Boguski - ciężko temu pierwszemu przychodzi powrót do optymalnej formy (moim zdaniem jest to już niemożliwe), drugi przechodzi rehabilitację - na dłuższych kontraktach są Kirm, Wilk, Bunoza, Małecki (ale on jest pierwszym do sprzedaży) - jeżeli teraz nie postaramy się o zastępstwa dla kilku graczy to latem będzie nas czekała kolejna rewolucja.
Ostatnio edytowane przez Lucas.B : 14.01.2011 o godz. 08:51.
|