westersyl napisał(a):

Według mnie Bunoza miałby problem aby załapać się do pierwszej 11 Polonii Bytom, chłopak jest dramatycznie słaby w wyprowadzeniu piłki, grze w powietrzu mimo swojego wzrostu, nie potrafi grać dobrze ciałem bo jest na to za patyczkowaty, nie jest też szybki i dynamiczny.
Według mnie transfer pomyłka.
|
ale potrafi zagrać takiego crossa jak mało kto...kolejne pól roku zweryfikują jego możliwości
jeszcze Kirm może iść na prawo a Melikson na lewą stronę. Jest pewnie duże prawdopodobieństwo, że Irsak odejdzie. Chciałbym jednak, aby ten transfer był z myślą pożegnania Łobodzińskiego - chociaż wiem, że to pobożne życzenia