Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39806
Stary 14.01.2011, 07:33
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Według mnie Bunoza miałby problem aby załapać się do pierwszej 11 Polonii Bytom, chłopak jest dramatycznie słaby w wyprowadzeniu piłki, grze w powietrzu mimo swojego wzrostu, nie potrafi grać dobrze ciałem bo jest na to za patyczkowaty, nie jest też szybki i dynamiczny.
Według mnie transfer pomyłka.
ale potrafi zagrać takiego crossa jak mało kto...kolejne pól roku zweryfikują jego możliwości

jeszcze Kirm może iść na prawo a Melikson na lewą stronę. Jest pewnie duże prawdopodobieństwo, że Irsak odejdzie. Chciałbym jednak, aby ten transfer był z myślą pożegnania Łobodzińskiego - chociaż wiem, że to pobożne życzenia
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 14.01.2011 o godz. 07:55.
Odpowiedz cytując