Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39796
Stary 14.01.2011, 00:51
martonas napisał(a):Wyświetl post
To przepraszam bardzo za co jeszcze płacą? To że ktoś idzie na mecz jako widowisko czy spotkanie ze znajomymi by sobie pośpiewać czy nawet jako forma wsparcia dla swojej ulubionej drużyny nie zmienia faktu że płacisz tylko za możliwość obejrzenia meczu na stadionie. Co z tym zrobisz i ile emocji czy satysfakcji z tego dodatkowo wyniesiesz to Twoja sprawa.
Ty płacisz za możliwość uczestniczenia w wspaniałym kibicowskim widowisku? A jak piłkarze będą grali padakę a kibice kiedyś zaprotestują i będą siedzieć cicho jak w Legii to zażądasz zwrotu kasy? Nie? Przecież chyba za to zapłaciłeś?
No to teraz pomyśl w jakim przypadku by ci kasę zwrócili i będziesz wiedział za co płacisz...
Bzdury. Jedyną formą nacisku sponsora na sponsorowany podmiot są jego finanse. I nie, "straszakiem" jest brak pieniędzy w przyszłości, a nie ich zwrot Tyle, że to zazwyczaj wystarcza.

Powtórzę jeszcze raz - przykład pełny masz w Barcelonie, z ich "socios". W pozostałych klubach i ligach masz różne stopnie natężenia. Klub sportowy jest niejako platformą jednocząca ludzi, wokół której istnieją rozmaite przedsięwzięcia. Sekcja piłkarska, jako najbardziej popularna jet może obecnie własnością Tele-Foniki i Cupiała, ale przetrwa ich oboje. Przykłady klubów takich jak GKS, Pogoń czy Lechia mówią same za siebie.

Co do wytłuszczonego fragmentu - oj, zdziwiłbyś się...

Starczy tego offtopa - kto chciał zauważyć do czego zmierzam, ten pewnie już to zrobił.

mulda napisał(a):Wyświetl post
wolfy, watpie

To napewno podchody-taktyka przed rewanzem w derbach. Bedzie ulubiencem klubu z Ziemii Swietej, a nastepnie ich upokorzy przy R22. Poza tym 24 to moj szczesliwy numer, a z takim wlasnie gra.
Oby, oby. Byłoby to naprawdę piękne, gdyby to jego gol ich przypieczętował ich spadek. Ale i tak nic nie przebije w tej roli jakiegoś Muslima - w tamtej rundzie się sprawdziło
Ostatnio edytowane przez wolfy : 14.01.2011 o godz. 00:54.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując