wolfy napisał(a):

Niekoniecznie. Związek kibic - klub, szczególnie w Polsce jest znacznie bardziej złożony. I absolutnie nie zgodzę się, że polscy kibice płacą tylko a możliwość obejrzenia meczu na żywo. Z podobnego założenia wyszły władze Legii i mocno się na tym przejechały.
Przy naszym poziomie sportowym kibice są podstawowym elementem widowiska, co do zaś "promocji" z tego uzyskanej... Pozostawię to w domyśle.
|
To przepraszam bardzo za co jeszcze płacą? To że ktoś idzie na mecz jako widowisko czy spotkanie ze znajomymi by sobie pośpiewać czy nawet jako forma wsparcia dla swojej ulubionej drużyny nie zmienia faktu że płacisz tylko za możliwość obejrzenia meczu na stadionie. Co z tym zrobisz i ile emocji czy satysfakcji z tego dodatkowo wyniesiesz to Twoja sprawa.
Ty płacisz za możliwość uczestniczenia w wspaniałym kibicowskim widowisku? A jak piłkarze będą grali padakę a kibice kiedyś zaprotestują i będą siedzieć cicho jak w Legii to zażądasz zwrotu kasy? Nie? Przecież chyba za to zapłaciłeś?
No to teraz pomyśl w jakim przypadku by ci kasę zwrócili i będziesz wiedział za co płacisz...