Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39791
Stary 14.01.2011, 00:34
mulda napisał(a):Wyświetl post
Fajnie ze coraz blizej do transferu Maora do Wisly, jednak warto zwrocic uwage na dwa fakty. Wszystko wiedzaca wikipedia pisze ze jest on nizszy o 3 cm niz podaja inni oraz to ze jest on prawym pomocnikiem, ktorych mamy tak z 4, a nie napadziorem, ktorego NIE MAMY
Jeżeli tak jest (mówimy tu o wikipedii), to znaczy że chcą opchnąć Małeckiego lub (mniej prawdopodobne) Kirma.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując