|
Fajnie ze coraz blizej do transferu Maora do Wisly, jednak warto zwrocic uwage na dwa fakty. Wszystko wiedzaca wikipedia pisze ze jest on nizszy o 3 cm niz podaja inni oraz to ze jest on prawym pomocnikiem, ktorych mamy tak z 4, a nie napadziorem, ktorego NIE MAMY
|