A ja myślę, że przyjście Meliksona oznacza odejście Jirsaka. Pewnie Śląsk jest nadal zainteresowany.
Wisla dawała za Meliksona 500tys, Żydzi chcą o 200tys więcej. Pewnie sprzedamy Tomka za 200tys E i wyrównamy dokładkę.
ps: dobry komentarz pod newsem:
Cytat:
|
oby do nas przyszedł i okazał się gwiazdą. to powinno chociaż trochę ograniczyć antysemityzm u naszych kibiców.
|
