Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39788
Stary 14.01.2011, 00:30
A ja myślę, że przyjście Meliksona oznacza odejście Jirsaka. Pewnie Śląsk jest nadal zainteresowany.

Wisla dawała za Meliksona 500tys, Żydzi chcą o 200tys więcej. Pewnie sprzedamy Tomka za 200tys E i wyrównamy dokładkę.

ps: dobry komentarz pod newsem:

Cytat:
oby do nas przyszedł i okazał się gwiazdą. to powinno chociaż trochę ograniczyć antysemityzm u naszych kibiców.
Ostatnio edytowane przez Proud : 14.01.2011 o godz. 00:35.
Odpowiedz cytując