Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39784
Stary 14.01.2011, 00:22
Marszałek napisał(a):Wyświetl post
Wygląda na to,że facet prędzej focha strzeli, jak nie odejdzie, niż będzie dawać z siebie 100 procent w meczach Ber Szewy. Tym bardziej,że izraelici mają już następce w miejsca Meliksona.

Tylko nasuwa się jedno pytanie? Po kiego grzyba nam rozgrywajek - nowy - skoro nie mamy napastnika ani nowego ani starego. Żurawskiego nie liczę,bo to zabytek.
Oj tam przyda się na pewno. W tej chwili mamy dwóch rozgrywających: Garguła i Jirsak. Z pierwszym wiadomo, że ma problemy z kontuzjami, drugi jest pewnie szykowany do wylotu.
Napastnik (albo nawet dwóch napastników) przyjdzie na pewno, obrońca też. Także spokojnie, jeszcze jest tydzień na dopinanie transferów.
Odpowiedz cytując