|
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
Offline
|
#5056

14.01.2011, 00:04
|
zim zum napisał(a): 
|
Bo ty myślisz, że w Europie to jest jak u nas. A gdzie jakaś taktyka, odprawa cokolwiek ? ja pamiętam jak w lechu było andersson i jak była odprawaa to on siedział i nie wiedział o co kaman bo polsiego nie znał. Na obczyźnie daleko tak nei zajedziesz. Wieś i tyle.
|
Franz? 
|
|