Wyświetl pojedynczy post
Żmijka
Forumowiczka z jadem. Nietrującym.
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5056
Stary 14.01.2011, 00:04
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Bo ty myślisz, że w Europie to jest jak u nas. A gdzie jakaś taktyka, odprawa cokolwiek ? ja pamiętam jak w lechu było andersson i jak była odprawaa to on siedział i nie wiedział o co kaman bo polsiego nie znał. Na obczyźnie daleko tak nei zajedziesz. Wieś i tyle.
Franz?
Odpowiedz cytując