Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9289
Stary 13.01.2011, 23:50
Do znawców piłki ręcznej. Jak stoją akcje naszych jutrzejszych rywali? Są oni silną ekipą czy też można się pokusić i postawić grubszą kasę na zwycięstwo naszych w handi (-4,5) ?
A.. i to samo odnośnie Chorwacja - Rumunia. W temacie ręcznej nie siedzę, wiem że ekipa Chorwacka jest silna, a Rumunii?
Ostatnio edytowane przez Arkas : 13.01.2011 o godz. 23:52.
Nie wstydź się patriotyzmu.
WP.
Odpowiedz cytując