westersyl napisał(a):

Według mnie Bunoza miałby problem aby załapać się do pierwszej 11 Polonii Bytom, chłopak jest dramatycznie słaby w wyprowadzeniu piłki, grze w powietrzu mimo swojego wzrostu, nie potrafi grać dobrze ciałem bo jest na to za patyczkowaty, nie jest też szybki i dynamiczny.
Według mnie transfer pomyłka.
|
Czy może ja źle zauważyłem, albo Ty stosujesz zbyt duże wyolbrzymienie, ale pod koniec rundy grał ciałem bardzo dobrze (mimo słabej budowy). Mecz z ogniwem jest tego dobitnym przykładem, gdzie przepychał i odbijał rywali niemalże na równi z Chavezem. Cudze chwalicie swojego nie znacie, chciało by się rzec.
EDIT: Kalejdoskop ?
http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24443