Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
 
Od: 06.2010
Skąd: PDG

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39775
Stary 13.01.2011, 23:37
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Według mnie Bunoza miałby problem aby załapać się do pierwszej 11 Polonii Bytom, chłopak jest dramatycznie słaby w wyprowadzeniu piłki, grze w powietrzu mimo swojego wzrostu, nie potrafi grać dobrze ciałem bo jest na to za patyczkowaty, nie jest też szybki i dynamiczny.
Według mnie transfer pomyłka.
Czy może ja źle zauważyłem, albo Ty stosujesz zbyt duże wyolbrzymienie, ale pod koniec rundy grał ciałem bardzo dobrze (mimo słabej budowy). Mecz z ogniwem jest tego dobitnym przykładem, gdzie przepychał i odbijał rywali niemalże na równi z Chavezem. Cudze chwalicie swojego nie znacie, chciało by się rzec.



EDIT: Kalejdoskop ? http://wislakrakow.com/www/showartic...rticleid=24443
Ostatnio edytowane przez bloodraven : 13.01.2011 o godz. 23:46.
Odpowiedz cytując