westersyl napisał(a):

Według mnie Bunoza miałby problem aby załapać się do pierwszej 11 Polonii Bytom, chłopak jest dramatycznie słaby w wyprowadzeniu piłki, grze w powietrzu mimo swojego wzrostu, nie potrafi grać dobrze ciałem bo jest na to za patyczkowaty, nie jest też szybki i dynamiczny.
Według mnie transfer pomyłka.
|
hahaha, jak objeżdzanie Niedzielana nie świadczy o szybkości to co niby trzeba zrobić? Fakty są takie że jak grał Bunoza to nie straciliśmy w lidze ani razu więcej niż dwóch bramek. Nie wiem w ilu meczach grał ale na pewno nie straciliśmy więcej goli niż 11 (bo z Lechem on nie grał). Fakt jest taki że statystyki go bronią a to że wy eksperci jak zwykle widziecie więcej.
Jedni szybko przebierają nogami (vide Manu) i mówi się o nim że jest szybki mimo że każdy obrońca go potrafi dogonić. Bunoza może i rusza się topornie co nie zmienia faktu że przy tej długości nóg wystarcza mu do tego żeby szybko przemieszczać się po murawie.