Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39774
Stary 13.01.2011, 23:34
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Według mnie Bunoza miałby problem aby załapać się do pierwszej 11 Polonii Bytom, chłopak jest dramatycznie słaby w wyprowadzeniu piłki, grze w powietrzu mimo swojego wzrostu, nie potrafi grać dobrze ciałem bo jest na to za patyczkowaty, nie jest też szybki i dynamiczny.
Według mnie transfer pomyłka.
hahaha, jak objeżdzanie Niedzielana nie świadczy o szybkości to co niby trzeba zrobić? Fakty są takie że jak grał Bunoza to nie straciliśmy w lidze ani razu więcej niż dwóch bramek. Nie wiem w ilu meczach grał ale na pewno nie straciliśmy więcej goli niż 11 (bo z Lechem on nie grał). Fakt jest taki że statystyki go bronią a to że wy eksperci jak zwykle widziecie więcej.

Jedni szybko przebierają nogami (vide Manu) i mówi się o nim że jest szybki mimo że każdy obrońca go potrafi dogonić. Bunoza może i rusza się topornie co nie zmienia faktu że przy tej długości nóg wystarcza mu do tego żeby szybko przemieszczać się po murawie.
Ostatnio edytowane przez mr_kwolf : 13.01.2011 o godz. 23:41.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując