jova napisał(a):

|
Nawet bardzo zaskakujące - nigdy nie można być pewnym gdzie piłka wyląduje.
|
Brawo. Błysnąłeś. Wszyscy turlamy się ze śmiechu. Przypomnieć Ci strzał z 50m w Łodzi ?
westersyl napisał(a):
Według mnie Bunoza miałby problem aby załapać się do pierwszej 11 Polonii Bytom, chłopak jest dramatycznie słaby w wyprowadzeniu piłki, grze w powietrzu mimo swojego wzrostu, nie potrafi grać dobrze ciałem bo jest na to za patyczkowaty, nie jest też szybki i dynamiczny.
Według mnie transfer pomyłka.
|
Głowacki też orłem w wyprowadzaniu piłki nie był. Chavez też nie jest. Bunoza na ich tle nie prezentuje się najgorzej, a przy odpowiednim treningu ten element można poprawić i z pewnością Maaskant będzie nad tym pracował. Nie wiem skąd opinia, ze w powietrzu gra słabo. Niewiele było pojedynków główkowych, które przegrał w tej rundzie. A wszystkie mecze oglądałem dokładnie, po dwa razy. Na pewno jest to piłkarz z przyszłością.
No cóż, szkoda że jechanie po Bunozie jest "trendy"..