Wyświetl pojedynczy post
WioReXXX
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39759
Stary 13.01.2011, 21:58
Jeżeli chodzi o naszą grę na wiosnę bez wzmocnień to będzie trzeba grać na udo. Albo się udo, albo się nie udo.
A poważnie- nie wiem po co ten płacz. Rozumiem, że możecie narzekać na zrealizowane transfery, ale póki co nie podpisaliśmy żadnego kontraktu! A wy już lamentujecie. Poczekajcie chociaż do tego 17 stycznia, a jeżeli się nic nie wydarzy to chociaż do końca stycznia. Liga zaczyna się dopiero pod sam koniec lutego.
Odpowiedz cytując