Jeżeli chodzi o naszą grę na wiosnę bez wzmocnień to będzie trzeba grać na udo. Albo się udo, albo się nie udo.

A poważnie- nie wiem po co ten płacz. Rozumiem, że możecie narzekać na zrealizowane transfery, ale póki co nie podpisaliśmy żadnego kontraktu! A wy już lamentujecie. Poczekajcie chociaż do tego 17 stycznia, a jeżeli się nic nie wydarzy to chociaż do końca stycznia. Liga zaczyna się dopiero pod sam koniec lutego.