Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39758
Stary 13.01.2011, 21:41
Ta runda będzie wielką niewiadomą - równie dobrze możemy być mistrzem, jak i zająć 10 pozycję. Z jednej strony jestem szczęśliwy, że za dobrą kasę pozbyliśmy się piłkarzy, którzy byli sprawcami haniebnych porażek, a z drugiej strony, gdyby nie przespane letnie okno transferowe, to już teraz bylibyśmy mistrzem. Aktualne okno transferowy na chwilę obecną nie zapowiada się lepiej. W każdym bądź razie dzięki udanym transferom z klubu można zbudować nową, lepszą Wisłę. Są na to środki, w końcu będzie stadion, na którym można zarobić. Skrajną nieodpowiedzialnością byłoby przespanie tego momentu, gdyż Lech i Legia mogą nam mocno odjechać pod względem finansowym (zważywszy na ich potencjał kibicowski) i na skuteczną rywalizację z tymi zespołami nie będzie potrzeba 8 - 10 mln zł, a 30 - 40 mln zł.

Jeżeli w tym okienku nie sprowadzimy klasowych 5 - 6 piłkarzy, to będzie można ocenić postawę klubowych decydentów, jako skrajnie nieodpowiedzialną. Potrzeba bramkarza, stopera, skrzydłowego i 2 napastników. To jest absolutne minimum.
Odpowiedz cytując