Wyświetl pojedynczy post
Gargamel
Senior Member
 
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1054
Stary 13.01.2011, 21:06
bondTSW napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze raz poproszę, czy ktoś spotkał się z napisami do filmu "Le Mac" (2010)
No jak nie ma na napisy24, ani na napi-projek, no to kto Ci ma posiadać napisy.
Odpowiedz cytując