zielak14 napisał(a):
Teqcontroller napisał(a):
|
Na razie nic nie wiemy co będzie dalej więc możemy sobie gdybać co by było gdyby......
|
dokładnie... najlepsze podsumowanie ruchów transferowych do Wisły ;p
|
No i bardzo dobrze, właśnie tak się powinny toczyć negocjacje, po cichu. My negocjujemy, dziennikarze szarpią a płaczki płaczą (naiwni wierzą? ) aż do do ostatniego dnia okienka.