Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
zielak14
Senior Member
Od: 03.2009
Offline
#
39756
13.01.2011, 20:50
Teqcontroller
napisał(a):
Na razie nic nie wiemy co będzie dalej więc możemy sobie gdybać co by było gdyby......
dokładnie... najlepsze podsumowanie ruchów transferowych do Wisły ;p
zielak14
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zielak14
Znajdź inne posty napisane przez zielak14