Elefant napisał(a):

Pewnie dostanę bana, ale co tam.
Szanowne Panie i Panowie Redaktorzy TWSD,
Zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę czołowej wiadomości na stronie głównej TWSD. Czy wchodząc na najbardziej poczytny portal kibicowski Wisły muszę od tygodnia oglądać zdjęcie dwóch byłych piłkarzy w dziwacznych koszulkach z nieznanym mi gościem pośrodku? Czy nasz klub już upadł, że nie ma innych tematów ? Czy wzmocnienie jakiego dokonał klub zlokalizowany gdzieś w Azji Mniejszej jest aż tak istotna dla kibiców Wisły Kraków ? Wystarczy, że temat transferowy tonie w oparach absurdu.
Licząc na łagodny wymiar kary pozostaje z wyrazami szacunku
Elefant
PS. Jakby się dało jeszcze zaktualizować dane dotyczące stadionu, to byłoby to z korzyścią dla klubu i strony.
|
Przed Brożkami długo wisiał Pawełek

Wtedy dopiero rzygać się chciało
