Wyświetl pojedynczy post
Antystenes
Banita
 
Od: 09.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2330
Stary 13.01.2011, 20:45
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Pewnie dostanę bana, ale co tam.

Szanowne Panie i Panowie Redaktorzy TWSD,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o zmianę czołowej wiadomości na stronie głównej TWSD. Czy wchodząc na najbardziej poczytny portal kibicowski Wisły muszę od tygodnia oglądać zdjęcie dwóch byłych piłkarzy w dziwacznych koszulkach z nieznanym mi gościem pośrodku? Czy nasz klub już upadł, że nie ma innych tematów ? Czy wzmocnienie jakiego dokonał klub zlokalizowany gdzieś w Azji Mniejszej jest aż tak istotna dla kibiców Wisły Kraków ? Wystarczy, że temat transferowy tonie w oparach absurdu.

Licząc na łagodny wymiar kary pozostaje z wyrazami szacunku

Elefant

PS. Jakby się dało jeszcze zaktualizować dane dotyczące stadionu, to byłoby to z korzyścią dla klubu i strony.
Przed Brożkami długo wisiał Pawełek Wtedy dopiero rzygać się chciało
Odpowiedz cytując