Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#39754
Stary 13.01.2011, 20:42
jova nie panikuj, nie jest z nami tak źle

Mamy przecież mega talent Riosa w napadzie - owszem choruje teraz chłopak na bramkowstręt ale z pewnością Maaskant zrobi z niego super snajpera. To nic że strzelił dla nas zero słownie zero bramek.
Mamy w ataku mega gwiazdę Żurawia co to miał zgasić w pojedynkę Brożka i Małeckiego w ataku (tak twierdziło kilku forumowych łosi latem). A Żuraw urodził nam w lidze jedną, słownie jedną bramkę. Jak widzisz nie jest źle, zwłaszcza że największy guru tj. Valxc obwieścił że zarówno Rios jak i Żurawski są napastnikami w typie Brożka. Nie wiem jak się to objawia bycie napastnikiem w typie Brożka, ale chyba nie skutecznością

No nic, teraz trzeba czekać do 17 stycznia żeby poznać w pełni profesjonalizm lub jego brak naszych nowych kierujących. W ostateczności poczekamy do końca stycznia. Ale na ten moment wygląda to jakoś dziwnie znajomo..... Mam nadzieje że nie będzie powtórki z rozrywki.
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 13.01.2011 o godz. 20:45.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując