|
Wszystkich pokroju panów wyżej i innych kaczożerców
wytłumaczcie mi choć żyjącemu w większym mieści i wykształconemu
- co to znaczy NA KURSIE I NA ŚCIEŻCE?!
Słucham - tzn. czytam.
Mozna podpierać sie na tysiącach autorytetów, można twierdzić że piloci byli pijani, kaczyński i cała reszta ekipy. Można nawet powiedzieć że ten samolot był w połowie przerdzewiały a piloci nie znali ruskiego
ale słowa NA KURSIE NA ŚCIEŻCE - powodują że te 1000 autorytetów te tysiące słów można wsadzić sobie w dupe.
I tyko wasza nienawiść i otumanienie intelektu powoduje, że bylibyscie w stanie przyklasnąć komisji Burdenki jeśliby przenieść obecne spory 65 lat wstecz i Kaczyński oskarżał rusków o mord na oficerach polskich w Katyniu - jesteście tacy płytcy że aż nawet waasza głupota nie śmieszy- ona po prstu powoduje zażenowanie i wstyd, że tacy ludzie są moimi rodakami.
Może jadę teraz ad personam ale jest poziom debilizmu, który w duzej części tego społeczeństwa dawno zosał przekroczony i to z niezłym zapasem
Ruscy upokorzyli każdego z was - upokorzyli kraj w którym żyjecie. Kogoś w USA czy Australii gówno obchodzi, że Kaczyński to chodzące zło i każdy moment żeby mu dopieprzyc jest dobry. Ci ludzie wiedzą teraz, że Polska to kraj wariatów i to pijanych. Jestem z reszta ciekaw ile na zachodzie wczoraj opowiedziano kawałów o Polakach i ile wśród nich było o pijanych Polakach
A wy jeszcze sie cieszycie z tego, że sie z was śmieją - tylko dlatego, że w waszych chorych umysłach dopieprzyli pisiorom
Ostatnio edytowane przez sambo : 13.01.2011 o godz. 21:05.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43
|