Weszło!
Mamy dla was dobrą wiadomość - ustaliliśmy dziś z Andrzejem Iwanem, że na Weszło będzie ukazywała się jego AUTOBIOGRAFIA. Szykuje się naprawdę mocna książka, jeśli czytaliście "Kowala", to wiecie, o co chodzi. Sam Andrzej już nie może doczekać się początku prac. W ogóle w najbliższym czasie będzie pojawiał się na naszych łamach dość regularnie.
Info z Facebooka.
Będzie co czytać
