Lemur napisał(a):

Znów: a któryż to inny klub miał do wydania ok. 100 mln zł od swojego właściciela? Co takiego trwałego zbudował za te pieniądze Cupiał?
|
Nie żebym mieszał się do waszej perfekcyjnie pustej dyskusji, ale odpowiedź brzmi - Legia. W nich ITI wpakowało może nawet więcej. Z podobnym skutkiem, co u nas. Trochę mniej Wojciechowski, ale jak utrzyma kurs, to wyprzedzi nas raz dwa. Nie muszę mówić o efektach, bo tych nie da się porównać nawet z tymi Wisły i Legii.